KUVARICA / KUVAR u ribljem restoranu (sa ili bez iskustva)

Srbija
Objavljen pre 1 ned
ID #20667
1 fotografija
Pozvati
Srbija,

Opis oglasa

Restoran “Ribarnica.com” koji se bavi pripremom i dostavom ribljih specijaliteta, plodova mora, salata i ribljih čorbi, radi potražnju za radnicima na poziciji:
Kuvari u ribljem restoranu

Lokacija rada: Beograd, Banjica

Opis posla:
• Spremanje ribljih specijaliteta za restoran i dostavu
• Priprema obrok salata i pasta na temu ribe i morskih plodova
• Pečenje ribe na plinskoj ploči i prženje u tanjiračama
• Priprema redovnih porudžbina
• Popunjavanje frižidera robom iz magacina
• Obavljanje pripremnih poslova sa pomoćnim kuvarom

Uslovi:
• Poželjno radno iskustvo od godinu dana ali nije presudno
• Poznavanje osnova kulinarstva
• SSS

Profil kandidata:
• Brzina i snalažljivost
• Spremnost za timski rad
• Istrajnost, samostalnost i usmerenost u ispunjavanju rezultata
• Organizovanost i efikasnost u radu

Nudi se:
• Radno vreme 09:00 do 17:00
• Plata između 50 000 i 70 000rsd (u zavisnosti od iskustva i sposobnosti)
• Plaćen probni rad u trajanju od 7 dana
• Prijava na neodređeno u stalnom radnom odnosu
• Plaćen prekovremeni rad

Zainteresovani kandidati mogu se javiti direktno poslodavcu na telefon:
060 33 13 666
060 32 999 34

ili na mejl adresu:
poslovnaponuda@partners-orka.co.rs
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Kontaktirajte oglašivača

    Seller's picture
    Pravno lice
    Datum registracije 29. Jun 2019
    Morate biti ulogovani ili registrovani kako biste kontaktirali oglašivača.
    Pozvati

    Podaci o oglašivaču

    Lokacija na mapi

    Srbija